Przeczytaj

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym
Marketing Kancelarii w 2019 roku
Realizacja: Krakowska Kancelaria

Strony internetowe

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas!
I opowiedz w czym
możemy Ci pomóc.

+48 731-547-195

Tworzymy responsywne i funkcjonalne strony internetowe dla kancelarii. Podczas projektowania szczególną uwagę poświęcamy na analizę ruchu użytkowników, tak aby nie tworzyć strony pod kancelarię lecz pod Klientów kancelarii.

Każda tworzona strona jest odpowiednio optymalizowana pod względem SEO(pozycjonowania), tak aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał co przekłada się na wysokie pozycje w Google na określone wspólnie frazy kluczowe.

Podczas pierwszego etapu projektowania, czyli rozmów na temat strony internetowej, określamy wspólnie z Kancelarią kto ma być Klientem i to pod Klienta projektujemy daną stronę. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu ale również na ogromnej ilości danych statystycznych tak by strona zawierała dokładnie te informacje, których szukają potencjalni Klienci.

Nasze strony internetowe oparte są o funkcjonalny i niezwykle łatwy w obsłudze system zarządzania stroną, dzięki czemu można nią samodzielnie łatwo zarządzać. Jeżeli jednak nie chcesz zaprzątać sobie tym głowy możemy robić to za Ciebie, w takim wymiarze jaki będzie niezbędny.