Przeczytaj

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym
Marketing Kancelarii w 2019 roku
Realizacja: Krakowska Kancelaria
Image module

Sławomir Wójcik

Marketing usług profesjonalnych

Potrzebujesz pomocy w rozwoju swojej kancelarii? Nasz zespół to prawnicy z zamiłowaniem do marketingu. Dzięki doświadczeniu w pracy w kancelariach doskonale rozumiemy specyfikę marketingu prawniczego, wiemy jak realizować działania informacyjne i marketingowe aby były zgodne z kodeksem etyki i regulaminami wykonywania zawodów prawniczych.

Mam na imię Sławek i jeśli zdecydujesz się na nasze usługi to właśnie ze mną najczęściej będziesz współpracować. Zapewne więc chciałbyś wiedzieć kim jestem.

Tuż po rozpoczęciu studiów prawniczych otworzyłem pierwszą agencję marketingową. W ramach jej działalności zrealizowałem ponad 500 stron internetowych dla klientów nie tylko z Polski, ale również z Włoch, Szwecji, USA, a nawet z … Algierii.

Po kilku latach we własnej agencji przyszedł czas na pracę w kancelariach i poznanie specyfiki branży od środka, te doświadczenia wraz z umiejętnościami marketingowymi pozwoliły na wyspecjalizowanie się w marketingu prawniczym, którym skutecznie zajmuje się już od 9 lat.

Nasz zespół

Poznaj ludzi, z którymi będziesz współpracować

Image module
Mirosław Wójcik
marketing usług profesjonalnych, SEO
Image module
Weronika Mania
social media
Image module
Mirosław Kmiecik
content marketing

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju kancelarii? Skontaktuj się z nami

 

Profesjonalne wsparcie marketingowe dla Ciebie i Twojej Kancelarii

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym

Z informacji posiadanych przez UOKiK wynika, że może dochodzić do nieprawidłowości na rynku świadczenia usług pomocy prawnej, których dopuszczają się kancelarie adwokackie i radcowskie. – Niepokojące skargi dotyczą m.in. braku

Marketing Kancelarii w 2019 roku

Początek lutego, można na spokojnie podsumować ubiegły rok, a ten był dla nas wyjątkowo pracowity. Doradztwo marketingowe W 2019 roku pod naszą stałą opieką mieliśmy 31 kancelarii, korzystały one z