Przeczytaj

Realizacja: nowa odsłona bloga WbrewZUS
Realizacja: strona internetowa kancelarii radcy prawnego
Realizacja: blog prawniczy dla kosmetologów
Image module

Sławomir Wójcik

Marketing usług profesjonalnych

Potrzebujesz pomocy w rozwoju swojej kancelarii? Nasz zespół to prawnicy z zamiłowaniem do marketingu. Dzięki doświadczeniu w pracy w kancelariach doskonale rozumiemy specyfikę marketingu prawniczego, wiemy jak realizować działania informacyjne i marketingowe aby były zgodne z kodeksem etyki i regulaminami wykonywania zawodów prawniczych.

Mam na imię Sławek i jeśli zdecydujesz się na nasze usługi to właśnie ze mną najczęściej będziesz współpracować. Zapewne więc chciałbyś wiedzieć kim jestem.

Tuż po rozpoczęciu studiów prawniczych otworzyłem pierwszą agencję marketingową. W ramach jej działalności zrealizowałem ponad 500 stron internetowych dla klientów nie tylko z Polski, ale również z Włoch, Szwecji, USA, a nawet z … Algierii.

Po kilku latach we własnej agencji przyszedł czas na pracę w kancelariach i poznanie specyfiki branży od środka, te doświadczenia wraz z umiejętnościami marketingowymi pozwoliły na wyspecjalizowanie się w marketingu prawniczym, którym skutecznie zajmuje się już od 9 lat.

Nasz zespół

Poznaj ludzi, z którymi będziesz współpracować

Image module
Mirosław Wójcik
marketing usług profesjonalnych, SEO
Image module
Weronika Mania
social media
Image module
Mirosław Kmiecik
content marketing

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju kancelarii? Skontaktuj się z nami

 

Profesjonalne wsparcie marketingowe dla Ciebie i Twojej Kancelarii

Realizacja: nowa odsłona bloga WbrewZUS

Kolejna nasza realizacja to nowa odsłona bloga Wbrew ZUS. Blog Wbrew ZUS to realizacja, którą prowadzimy już od niemal trzech lat. Sam blog istniał już rok wcześniej w ramach dużej

Realizacja: strona internetowa kancelarii radcy prawnego

Kolejna realizacja, tym razem strona internetowa kancelarii radcy prawnego. Chcesz założyć bloga, stworzyć stronę internetową kancelarii lub sprawić by Twoja strona była wyżej w Google? Potrzebujesz wsparcia marketingowego? Zadzwoń! +48