Przeczytaj

Jak zwiększyć ruch na stronie kancelarii?
Wrzesień 2019 – gdzie będziemy?
W Senacie o Narodowym Programie dla chorób rzadkich

Profesjonalne wsparcie marketingowe
dla Ciebie i Twojej kancelarii

Jesteśmy prawnikami z wieloletniem doświadczeniem zarówno w pracy w kancelariach jak i w marketingu. Wszystkie prowadzone przez nas działania są zgodne z prawem oraz z etyką zawodów prawniczych.

delimiter image
Strategia i doradztwo
Wsparcie marketingowe
Szukasz pomysłu na rozwój kancelarii? Potrzebujesz pomocy w opracowaniu strategii na krótszy lub dłuższy okres czasu? Wspólnie wybierzemy najlepszą drogę dla Ciebie i dla Twojej kancelarii.
Strony internetowe
Profesjonalna strona www
Podczas projektowania szczególną uwagę poświęcamy na analizę ruchu użytkowników, tak aby nie tworzyć strony pod kancelarię lecz pod Klientów kancelarii.
Blogi prawnicze
Skuteczne blogi dla prawników
Niemal wszystkie stworzone przez nas blogi znajdują się w top10 na wybrane z Klientami słowa kluczowe, większość znajduje się w top3 wyszukiwań Google.
Serwisy internetowe
Gdy blog prawniczy to za mało
tworzymy i prowadzimy nadzór nad rozbudowanymi portalami branżowymi, które wspierają rozwój kancelarii i pomagają dotrzeć do potencjalnych Klientów.
Pozycjonowanie i optymalizacja
Skuteczna poprawa widoczności w Google
Zdecydowana większość naszych stron i blogów prawniczych znajduje się w top10 na kluczowe dla Klientów frazy. To zasługa doskonałej optymalizacji naszych stron.
Content prawniczy
Profesjonalny content na blogi
Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem zarówno tekstów na strony internetowe kancelarii jak również wpisów na blogi prawnicze.
Social media
Media społecznościowe
W ramach działań w social media przygotowujemy research materiałów, tworzymy własny content do publikacji, materiały graficzne, infografiki i materiały wideo.
Audyt strony i bloga
Twój blog prawniczy nie zarabia?
Sprawdzamy czy Twoja strona jest odpowiednio skonstruowana, czy jest odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki tak by Klienci mogli odnaleźć ją w Google
Audyt kancelarii
Jak wygląda sprzedaż Twojej kancelarii
Zastanawiasz się czy Twoja kancelaria w pełni wykorzystuje swoje możliwości? Czy Twoi pracownicy są istotnym elementem marketingu i potrafią sprzedawać usługi?

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju kancelarii? Skontaktuj się z nami

Profesjonalne wsparcie marketingowe dla Ciebie i Twojej Kancelarii

Open laptop with a diagram on it, glasses, mobile, office supplies, mug and a piece of pie on the plate. Business concept, lay flat

Prowadzisz bloga prawniczego i zastanawiasz się dlaczego tak mało ludzi go odwiedza? Prowadzisz stronę kancelarii, a jednak nowych Klientów nie przybywa? Niestety jak wynika z naszych analiz z początku roku

Panoramic view of Duomo square in Milan with big street lamp. Italy.

  Koniec wakacji, ponownie ruszamy w trasę z naszymi usługami marketingu usług profesjonalnych. Zaczynamy od Mediolanu, gdzie zostaliśmy zaproszeni na międzynarodową konferencję medyczną. Wiąże się to z naszymi krajowymi działaniami