logo
logo

Marketing prawniczy

Strony internetowe

Tworzymy responsywne i funkcjonalne strony internetowe dla kancelarii. Podczas projektowania szczególną uwagę poświęcamy na analizę ruchu użytkowników, tak aby nie tworzyć stronę pod kancelarię lecz pod Klientów kancelarii.

Blogi prawnicze

Niemal wszystkie stworzone przez nas blogi znajdują się w top10 na wybrane z Klientami słowa kluczowe, większość znajduje się w top3 wyszukiwań Google.

Pozycjonowanie

Nasze zamiłowanie do analityki ruchu i danych statystycznych sprawia, że możemy zaproponować skuteczne formy pozycjonowania, które co najważniejsze są bezpieczne dla Twojej strony.

Content prawniczy

Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem zarówno tekstów na strony internetowe kancelarii jak również wpisów na blogi prawnicze.

Social media

W ramach działań w social media przygotowujemy reasearch materiałów, tworzymy własny content do publikacji, materiały graficzne, infografiki i materiały wideo.

Strategia i doradztwo

Szukasz pomysłu na rozwój kancelarii? Potrzebujesz pomocy w opracowaniu strategii na krótszy lub dłuższy okres czasu?

Audyt strony www i bloga

Zastanawiasz się czy Twoja strona internetowa jest prawidłowo skonstruowana? Czy na pewno można ją łatwo odnaleźć w Google i przeglądać też na urządzeniach mobilnych?

Audyt marketingowy kancelarii

Zastanawiasz się czy Twoja kancelaria w pełni wykorzystuje swoje możliwości? Czy Twoi pracownicy są istotnym elementem marketingu i potrafią sprzedawać usługi?

Serwisy internetowe

Czasami blog prawniczy to za mało… dlatego tworzymy i prowadzimy nadzór nad rozbudowanymi portalami branżowymi, które wspierają rozwój kancelarii i pomagają dotrzeć do potencjalnych Klientów.