Przeczytaj

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym
Marketing Kancelarii w 2019 roku
Realizacja: Krakowska Kancelaria

Profesjonalne wsparcie marketingowe
dla Ciebie i Twojej kancelarii

Jesteśmy prawnikami z wieloletniem doświadczeniem zarówno w pracy w kancelariach jak i w marketingu. Wszystkie prowadzone przez nas działania są zgodne z prawem oraz z etyką zawodów prawniczych.

delimiter image
Strategia i doradztwo
Wsparcie marketingowe
Szukasz pomysłu na rozwój kancelarii? Potrzebujesz pomocy w opracowaniu strategii na krótszy lub dłuższy okres czasu? Wspólnie wybierzemy najlepszą drogę dla Ciebie i dla Twojej kancelarii.
Strony internetowe
Profesjonalna strona www
Podczas projektowania szczególną uwagę poświęcamy na analizę ruchu użytkowników, tak aby nie tworzyć strony pod kancelarię lecz pod Klientów kancelarii.
Blogi prawnicze
Skuteczne blogi dla prawników
Niemal wszystkie stworzone przez nas blogi znajdują się w top10 na wybrane z Klientami słowa kluczowe, większość znajduje się w top3 wyszukiwań Google.
Serwisy internetowe
Gdy blog prawniczy to za mało
tworzymy i prowadzimy nadzór nad rozbudowanymi portalami branżowymi, które wspierają rozwój kancelarii i pomagają dotrzeć do potencjalnych Klientów.
Pozycjonowanie i optymalizacja
Skuteczna poprawa widoczności w Google
Zdecydowana większość naszych stron i blogów prawniczych znajduje się w top10 na kluczowe dla Klientów frazy. To zasługa doskonałej optymalizacji naszych stron.
Content prawniczy
Profesjonalny content na blogi
Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem zarówno tekstów na strony internetowe kancelarii jak również wpisów na blogi prawnicze.
Social media
Media społecznościowe
W ramach działań w social media przygotowujemy research materiałów, tworzymy własny content do publikacji, materiały graficzne, infografiki i materiały wideo.
Audyt strony i bloga
Twój blog prawniczy nie zarabia?
Sprawdzamy czy Twoja strona jest odpowiednio skonstruowana, czy jest odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki tak by Klienci mogli odnaleźć ją w Google
Audyt kancelarii
Jak wygląda sprzedaż Twojej kancelarii
Zastanawiasz się czy Twoja kancelaria w pełni wykorzystuje swoje możliwości? Czy Twoi pracownicy są istotnym elementem marketingu i potrafią sprzedawać usługi?

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju kancelarii? Skontaktuj się z nami

Profesjonalne wsparcie marketingowe dla Ciebie i Twojej Kancelarii

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym

Z informacji posiadanych przez UOKiK wynika, że może dochodzić do nieprawidłowości na rynku świadczenia usług pomocy prawnej, których dopuszczają się kancelarie adwokackie i radcowskie. – Niepokojące skargi dotyczą m.in. braku

Marketing Kancelarii w 2019 roku

Początek lutego, można na spokojnie podsumować ubiegły rok, a ten był dla nas wyjątkowo pracowity. Doradztwo marketingowe W 2019 roku pod naszą stałą opieką mieliśmy 31 kancelarii, korzystały one z