Przeczytaj

UOKiK przyjrzy się kancelariom prawnym
Marketing Kancelarii w 2019 roku
Realizacja: Krakowska Kancelaria

Audyt strony i bloga

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas!
I opowiedz w czym
możemy Ci pomóc.

+48 731-547-195

Zastanawiasz się czy Twoja strona internetowa jest prawidłowo skonstruowana? Czy na pewno można ją łatwo odnaleźć w Google i przeglądać też na urządzeniach mobilnych? Czy zawiera wszystkie niezbędne informacje, a oferta jest w odpowiednio przedstawiona?

Sprawdzamy czy Twoja strona jest odpowiednio skonstruowana, czy na pewno wyświetla się poprawnie potencjalnym Klientom, czy jest odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki tak by Klienci mogli odnaleźć ją w Google, czy wyświetla się na urządzeniach mobilnych i czy nie zawiera błędów technicznych, które mogą wpłynąć na mniejszą sprzedaż usług.

Oprócz aspektów technicznych sprawdzamy Twoją stronę internetową pod kątem sprzedażowym i marketingowym. Czy jest ona odpowiednio skonstruowana pod preferencje użytkowników internetu, czy elementy sprzedażowe są należycie wyeksponowane a oferta w odpowiedni sposób przedstawiona. Czy wykorzystujesz wszystkie możliwości kontaktu Klientów ze sobą i czy potencjalni Klienci nie mają problemów w obsłudze Twojej strony.

Raport końcowy

Po wykonaniu audytu otrzymujesz od nas pełny raport z audytu zawierający informacje o błędach i sposobach ich poprawy. Raport zawiera również nasze sugestie odnośnie elementów, które za błąd nie są uznawane, ale które według nas można jeszcze udoskonalić.